Kdo jsme:

Účetní společnost MK-AS, s.r.o., jejímiž zakladateli jsou účetní s dlouholetou praxí ve společnostech se zahraniční účastí, poskytuje veškerý účetní a daňový servis pro své klienty již od roku 2001.

Vzhledem ke zkušenostem ze spolupráce se zahraničními partnery je tato společnost schopna zajišťovat účetní služby nejen pro malé a středně velké firmy, ale rovněž i pro české pobočky nadnárodních firem.

Našimi klienty jsou zejména společnosti z oblasti stavebnictví, těžebního průmyslu a odvětví služeb z oblasti ekonomického a personálního poradenství. Jedním z našich významných klientů je česká pobočka celosvětového výrobce plastových víček a kosmetiky.

Dále mezi naše klienty patřil více než sedm let největší poskytovatel personálního poradenství v oblasti top managementu, který má své pobočky ve více než 40 zemích celého světa. Samozřejmě poskytujeme naše služby i pro živnostníky a malé firmy.

Naše cenová filozofie je založena na individuálním přístupu ke každému klientovi. To znamená, že klient platí dle rozsahu a náročnosti služeb, které jsou mu poskytovány.

Prohlášení o ochraně osobních údajů